חליפות הוגו בוס באופנת סגל

חליפות הוגו בוס – מהחנות אל השטיח האדום

30.7.2017

חליפות הוגו בוס – מהחנות אל השטיח האדום

בקיץ הישראלי ועל פי צו האופנה הישראלי, לא תמיד תוכלו למצוא את מותג החליפות הנכון והאופנתי ביותר בקניונים ובמרכזי הקניות הרגילים. אך בכל צפייה בטקס פרסי האוסקר, בהשקות יוקרתיות של סרטים ובהפקות אופנה עכשוויות מרחבי העולם, אי אפשר לפספס את המותג הגרמני המוביל כיום בשוק – הוגו בוס. המותג המייצר, בין השאר, נעליים, חולצות וחליפות, בולט בשל התפירה האיכותית, הבדים העשירים ורמת הגימור הגבוהה והבלתי מתפשרת.

איך הוגו בוס התחיל?

בית האופנה היוקרתי "הוגו בוס" נוסד בגרמניה ב-1924, על ידי הוגו בוס בכבודו ובעצמו. על אף חבלי לידה שבגללם נאלץ לפשוט רגל בשלב מוקדם, מעצב האופנה הגרמני הצליח להוריש לחתנו, יוג'ין הולי, חברה שהפכה למותג ענקי. בנוסף לחליפות, חולצות ונעליים מבית הוגו בוס, המותג מייצר היום גם בשמים יוקרתיים, אופנת נשים, בגדי ספורט איכותיים ובגדים יומיומיים. תחת שמו של מותג העל "הוגו בוס" תוכלו למצוא את המותגים BOSS, BOSS Orange, BOSS Green ו-HUGO.

ב-2015 הצטרפה החברה לשורת מותגי העל המוסריים המסרבים להשתמש בפרוות בעלי חיים בייצור הבגדים שלהם. על פי הדובר הראשי של החברה, הוגו בוס החליטה לאמץ נתיב חדש, ולכן להעניק להגנה על בעלי החיים קדימות על פני הדרך המהירה והפשוטה להצלחה. בהמשך לכך, ביוני של שנת 2017, הצטרפה הוגו בוס לקבוצת מותגים ויצרנים המשתפים פעולה על מנת לשפר את צריכת האנרגיה והמים, וליצור שינוי חיובי בהשפעתה של החברה על הסביבה.

חליפות הוגו בוס

ליין החליפות של הוגו בוס מאופיין בקווי מתאר נקיים, מדויקים ומינימליסטיים, ובהקפדה על האיכות ורמת הגימור הטובות ביותר בשוק. אחד השימושים הבולטים באפנת הוגו בוס הוא חליפות חתן, אשר מפתיעות בכל פעם מחדש ברמת הקלאסיות שהן מביאות לחתן המרוגש. חולצות הוגו בוס הן חולצות קלאסיות שיתאימו לכל אירוע ולעולם לא יצאו מהאופנה. כחלק ממותג המייצר חליפות מוקפדות כבר קרוב למאה שנה, המעצבים של הוגו בוס יודעים בדיוק כיצד לשמור על חדשנות תוך היצמדות לסגנון היוקרתי והמתוחכם שקנה למותג את דריסת הרגל שלו בשוק אופנת העלית.

הוגו לעבודה, הוגו לחתונה או הוגו למשקה שאחרי

הקולקציות השונות של הוגו בוס מציעות נעליים, חליפות וחולצות לכל הזדמנות: ז'קטים שמרניים ומהוקצעים בעיצוב אירופי, חליפות מפתיעות בגימור מודרני ואופנתי, נעליים מבית הוגו בוס שישלימו את ההופעה המדויקת שלכם, או חולצות שיוסיפו לכם טאץ' קלאסי ומתוחכם. גם אם אתם לא נמצאים באירופה הקרה והמושלגת, תגלו שהסטייל הגרמני של הוגו בוס ממשיך להיות הדבר הנכון והאופנתי ביותר, בכל מקום בעולם.

לחצו כאן כדי לראות חלק מקולקציית חליפות ההוגו בוס בחנויות של אפנת סגל.

חליפת הוגו בוס